ZUBATAC

Forum o moru i morskom ribolovu
Sada je: pet kol 01, 2014 4:42 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00

Welcome
Proradila je klubska stranica - www.zubatac.hr - Posjetite je i komentirajte ovdje na forumu

Započni novu temu Odgovori  [ 801 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 54  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 7:02 pm 

zato nosim i miuru dole

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 8:12 pm 

ma koji štap za casting, šta ste vi pukli?

pa ovi kvalitetniji štapovi za barku drže bez beda 180-200 gr olova.

parencan, imaš talaxu, znači, nema beda, mateo-adriatica, isto tako!

nemojte pričat gluposti! :roll:

Vrh

Naslov: Re: ej...
PostPostano: pon lis 27, 2008 8:14 pm 

Parencan je napisao/la:
bom,ti si ubio ribu...ja sam bio cijelu noc vani i rokno sam 172 ribe....a na vagu sam dao 20...pa ti računaj.... :wink:

Ajte vi ipak na PlaySation pa tamo rokajte!

172 ribe, koliko je to težine sve zajedno?Imam još pitanja koja ti neću postavljat jer je to kao razgovor sa zidom, ali daj molim te reci koliko je to težine i koja je to riba???

Ma niste vi ustvari krivi nego onaj koji je izmislio "Sportski ribolov"!
Ča ste vi?Sportaši? :lol: :roll: :roll: :roll:(Slijede prostote)

Plivanje,atletika,rukomet,nogomet,košarka,ronjenje,vaterpolo,jedrenje(olimpijske klase.od Optimista do Zvijezde ili FD),...to su sportovi i ljudi koji se time bave su sportaši!

A ča ste vi?

Ajde da se dica do dvanajste godine takmiče ko će ulovit više glavoča ili šparića,to prihvaćam!
Ali 172 ribe "roknut",za to treba stvarno bit potpuno psihofizički spreman!

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 8:25 pm 

POTPISUJEM

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 9:03 pm 

Nije to nista. Ja sam jos u soku iako ne bih trebao jer sam vec trebao oguglati niz godina, ali bio sam prisutan na kupu u udicarenju s barke.
Jedna od ekipa je uhvatila 261 komada riba ukupne tezine 12,2 kg. Ako imate kalkulator dobiti cete prosjecnu tezinu ribe. :roll:
:roll:
Od starta do kraja natjecanja je vadjenje ribe kao na tekucoj traci, role samo zuje, predvezi se mijenjaju, jeskaju se udice, spustaj, dizi (po tri). Ja ne bih nijednu odnio doma. Na povratku su jos i pola pobacali u more nakon sto su ih izmjerili kao nedorasle. :shock:
Pored toga su svi izgledali kao sportasi. :D :D .....u predinfarktnom stanju s cigaretama u ruci.
Pojeli cevape, popili pivo, podjelili medalje i doma.

Vrh

Naslov: e
PostPostano: pon lis 27, 2008 9:31 pm 

stari moj....to je još malo....to ti je od prilike 14 kila ribonaaa.....a na vagu sam dao samo 20 komada.....pa ti računaj koliko bi moglo bit..a imo sam 20 riba 2015 grama..pa ti vidi koliko bi to došlo sve skupa....šta misliš da lovim od jučer'??

Vrh

Naslov: ej
PostPostano: pon lis 27, 2008 9:34 pm 

pratite ljudi malo naticanja...u umagu je bilo prvo mijesto u 5 sati 36 ili 38 kila ribe....samo neznam koliko je bilo komada....to je lom..a ne ovo...172 ribee....je mala beba prema ovom....zato molim ljepo...pratite malo..i ne solite pamet bzwz...

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 9:46 pm 

ljudi moji, natjecanja su jedno, ribolov za sebe je nešto sasvim drugo. kome se ne sviđa, nek se time ne bavi, i sve ok. nema smisla napadat.

meni ne pada na pamet da inače lovim sitnu ribu, a na natjecanja idem iz gušta, i zbog putovanja po cijeloj hrv. obali, i druženju sa raznim ljudima. i ako čemo gledati, tamaneči kneze i sl. ribu samo potpomažemo mrijest riba kao što su orada, zubatac i sl. jer knezi jedu ikru od tih riba.

i da, gledajte to s druge strane-šta vi stvarno mislite da je lako ulovit 15 kg ribe(taman to bile menule ili bugve ili riboni-znači sitna riba koja nemože narast puno osim ribona) u tih 5 sati? ajde jednom probajte, pa vidite...
i da, nije fora iči na poznatu poziciju, dobro nabrumat, imat brdo ješke, i lovit sa 2 ili više pribora. meni je veči gušt otkrivat i lovit na drugim terenima, i pokušat biti bolji od ostala 3 protivnika koji su samnom u barci u tom trenutku!

treba probati, pa viditi, a ne napadat bezveze!

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 9:56 pm 

Ma nemam ja ča pratit lipi moj Parencan!
To je samo do tvoje svijesti!I do svijesti ostalih!

Ako uživaš u ribariji a vjerojatno je tako ,i ako znaš ulovit ribu a i to je izgleda tako,ostaje pitanje zašto sudjelovat na takvim natjecanjima!
Koji je motiv takmičit se na taj način?Osvojit neku medalju ili pehar koji će ti doma skupljat prašinu?
Nikom normalnom to ne znači ništa,to nije nikakav sportski doseg i rezultat,to je zadnje od zadnjega!

Lovi za svoj gušt pravu ribu,pa makar i više nego što se smije ,bar znamo da je to neko pojeo!
A ko se želi dokazat nekakvim sportskim rezultatom ako su mu navedeni sportovi preteški neka igra graničar za početak(da preskočimo briškulu)!
Neće nikom naškodit i nikakvu štetu napravit!

Ne pratim te ribolovne rezultate ,i ovog ljeta sam u Novom Listu pročitao o sličnom "uspjehu",i mogu reć da sam bio 100% uvjeren da se radi o štamparskoj grešci kad sam pročitao koliko je "pobjednička" ekipa ulovila ribe i koliko je to sve zajedno bilo teško!

Vi kao ribari ste valjda čuli da velika riba jede malu ribu!E pa ako nema male ribe neće bit ni velike!

Vrh

PostPostano: pon lis 27, 2008 10:02 pm 

slušaj prijatelju....kad ljepo izađeš iz ove faking države.....kad probaš lovit ribu koju nikad nisi lovio...recimo bakale od kilu dvije..ili šarge od 2 kile....i ostalu ribu da ne nabrajam...pa da vidiš šta su gušti..a da dođeš do tog rezultata...trebaš se dokazat u ovoj državi da biš izašo van-....ja sam jedan od takmičara...a bolje da ti ne kaže koliko njih bi to htijelo probat....u ovoj hrvatskoj su samo sitne ribe,a ne kao u francuskoj i ostalim država.sve treba probat.-....zato se i mi taakmičari trudimo...ali najviše idemo na takva naticanja samo zbog ekipe,jer je stvarno zakon..(POZDRAV EKIPI)vidimo se u drubrovniku......!!!...

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 10:09 pm 

košuta je napisao/la:
ljudi moji, natjecanja su jedno, ribolov za sebe je nešto sasvim drugo. kome se ne sviđa, nek se time ne bavi, i sve ok. nema smisla napadat.

meni ne pada na pamet da inače lovim sitnu ribu, a na natjecanja idem iz gušta, i zbog putovanja po cijeloj hrv. obali, i druženju sa raznim ljudima. i ako čemo gledati, tamaneči kneze i sl. ribu samo potpomažemo mrijest riba kao što su orada, zubatac i sl. jer knezi jedu ikru od tih riba.

i da, gledajte to s druge strane-šta vi stvarno mislite da je lako ulovit 15 kg ribe(taman to bile menule ili bugve ili riboni-znači sitna riba koja nemože narast puno osim ribona) u tih 5 sati? ajde jednom probajte, pa vidite...
i da, nije fora iči na poznatu poziciju, dobro nabrumat, imat brdo ješke, i lovit sa 2 ili više pribora. meni je veči gušt otkrivat i lovit na drugim terenima, i pokušat biti bolji od ostala 3 protivnika koji su samnom u barci u tom trenutku!

treba probati, pa viditi, a ne napadat bezveze!

:lol: :lol: :lol: ,pomažeš mrijest zubaca i orada?????A ljudi moji,sad tek vidim koliko je sati!
A ča su zubaci i orade vegetarijanci?Ti pomažeš mrijest???Ča si ti?Dragi Bog?Pusti ti samo hranidbeni lanac na miru,jer čim ti i slični počnete tu nekoga pomagat to se neće dobro završit!

Dobro da nisi rekao da treba potamanit zubace da se obnovi kolonija liganja!

Nije lako ulovit ali nije ni gušt!Ako je to tebi gušt onda oprosti!
Meni je veći gušt u 2-3 ure ulovit dvi prave ribe za sebe i gledat ih kako se blješte pod barkom(ili crvene) i to nikom ne reć nego lajat po selu "Ja san ulovio 15 kg menula u 5 ur!"

Treba probat pravi sport a ne glumit vrhunskog sportaša i vatat ribice!

Vrh

Naslov: Re: ej
PostPostano: pon lis 27, 2008 10:18 pm 

Parencan je napisao/la:
slušaj prijatelju....kad ljepo izađeš iz ove faking države.....kad probaš lovit ribu koju nikad nisi lovio...recimo bakale od kilu dvije..ili šarge od 2 kile....i ostalu ribu da ne nabrajam...pa da vidiš šta su gušti..a da dođeš do tog rezultata...trebaš se dokazat u ovoj državi da biš izašo van-....ja sam jedan od takmičara...a bolje da ti ne kaže koliko njih bi to htijelo probat....u ovoj hrvatskoj su samo sitne ribe,a ne kao u francuskoj i ostalim država.sve treba probat.-....zato se i mi taakmičari trudimo...ali najviše idemo na takva naticanja samo zbog ekipe,jer je stvarno zakon..(POZDRAV EKIPI)vidimo se u drubrovniku......!!!...

Ma razumiš ti da se nemoraš nikome dokazivat?Vas ima par koji mislite da ste vrhunski sportaši dok tamanite ribice,to što vi radite nikoga ne zanima!

Ako želiš ulovit krupnu ribu za koju ti misliš da je u Hr nema(to ti je greška) odi ti van slobodno,ko ti brani,ne moraš se zbog toga natjecat u HR!
Platiš lipo iz svog džepa put i hotel,iznajmiš kakav fišermen i vodiča i piči!Lovi koliko hoćeš!I naravno pribor i opremu U CIJELOSTI sam financiraš!

Pa ča ti misliš da ti ne smiš lovit velike ribe u Francuskoj kao osoba xy nego moraš bit dokazani "sportaš"?

Nećete vi više ni sitne ribe vidit u HR nastavite li tako ,kako ćete se onda kvalificirat???

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 10:21 pm 

impeler, po svim tvojim postovima na ovom forumu se vidi da ti je očito na pameti samo provokacija i drkanje drugih, tako da me čisto zaboli neka stvar za tvoj post. a da se malo informiraš, i pročitaš neke stvari, možda biš malo više znao, i imao malo drugačiji stav od ovog primitivnog kakvog imaš sada.

kosuta over&out :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 27, 2008 10:25 pm 

košuta je napisao/la:
impeler, po svim tvojim postovima na ovom forumu se vidi da ti je očito na pameti samo provokacija i drkanje drugih, tako da me čisto zaboli neka stvar za tvoj post. a da se malo informiraš, i pročitaš neke stvari, možda biš malo više znao, i imao malo drugačiji stav od ovog primitivnog kakvog imaš sada.

kosuta over&out :wink:

:lol: :lol: :lol: ,fala bogu da kad ti netko strese malo istine u facu da se osjećaš ugroženo!
.....provokacija,drkanje,primitivni stav......, ......,nekako si mi rano ostao bez argumenata a nisam još ni počeo zapravo!!

Vrh

PostPostano: pon lis 27, 2008 10:44 pm 

al....gledaj stari...ljepo je doč na SP u francusku ili di god..i postat svijetski prvak sa ugorom od 20 kila...ili sa šargom o 3 kile....jer tamo su samo kapitalci..nema ovakve ribe ko šta su kod nas...šta ti misliš bit 5 sati na moru za ulovit 2 orade o 2 kile..ako je to tebi ulov onda si ga drži....trebaš lovit protiv sjetskih ribolovaca....pa možda nešto i naučiš..a koliko vidim nisi neki iskusan ribič...jebe mi se za ovaj lov tu kod nas..jer to nije riba ni upola ko šta je ima vani....a male ribe če uvijek bit....jer ih ima na miljarde....da lovimo tako 10000 godina nebimo to izlovili....zato molim teee....idi i nauči lovit ribuuu!!!!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 801 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 54  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
suspicion-preferred